KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14145215
nr 1414 5215
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 88/300, daterad -76. Bildmått: 28x88 cm, yttermått inklusive ram: 42x103 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:07:14
18/8 17:15:42
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén